sobota, 17 października 2015

Kilka tematów na raz...

Witajcie!
Ostatnio po chorobie szkoła zabiera mi cały czas wolny, który mogłabym wykorzystać na pisanie. Gdy już będę miała czas wolny to albo mi się nie chce, albo nie mam o czym pisać lub za kilka minut będę zbierać się na tańce. 
Postaram się trochę ogarnąć tego posta.
♥♥♥
Po pierwsze, jak wiecie 14 był dzień nauczyciela. My nie mieliśmy gdzie pójść więc pani uznała, że zostaniemy w klasie na imprezie. Impreza było tyle fajna, że dziewczyny wymyślały zadania dla chłopaków, a chłopcy wymyślali zadania dla dziewczyn. Było naprawdę fajnie i w przyszłym roku też będziemy taką imprezę urządzać.
♥♥♥
Po drugie mam jedno DIY.
Teczka/segregator w kwiaty
1. Przygotuj: teczkę lub segregator, sztuczne kwiaty, kartka, ramka i klej lub taśma.
2. Przyklej kwiatki do boków teczki.3. Kartkę przyklej od spody ramki

4. Przytnij do wielkości ramki.

5. Przyklej do teczki i GOTOWE!
♥♥♥
Po trzecie chyba już kiedyś pisałam, że lubię rysować. Ostatnio też moi rodzice zaczęli kupować gazetę gdzie są umieszczane kolorowanki antystresowe dla dorosłych. Toteż ja je oczywiście dostaje. Szczerze to spodobało mi się to kolorowanie. I ostatnio przytupuję na nowy numer gazety. Kupiłam sobie dwie książki z takimi kolorowankami, a do kupna ich przekonała mnie do końca youtuberka MaryKateAnPLAY. Bardzo spodobało mi się jak ona to robi i postanowiłam sobie też takie coś sprawić. Kupiłam sobie Zaczarowany Las i Inwazję Bazgrołów.


Jak już mówiłam mam mało czasu wolnego. Więc jak na razie pokolorowałam tylko trzy rysunki. Pierwszy jest z zaczarowanego lasu. Są to liście tak trochę klimatycznie do jesieni, która jest teraz obecna.

wśród liści ukrył się chrząszcz

 Kolejne dwie są z inwazji bazgrołów. Pierwsza jest wróżka.
A druga to miś.

♥♥♥
Po czwarte dzisiaj trochę u mnie popadało i postanowiłam wykorzystać to i porobić kilka zdjęć. Niestety zapomniałam, że mój aparat jest rozładowany i zbyt wiele zdjęć nie zrobiłam.

Myślę, że to wszystko na dzisiaj.
Do napisania!
Wasza ♠Dreams♠

1 komentarz:

  1. Ciekawy post :)
    pozdrawiam :)

    http://pink-mind.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

-Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację. To baardzo motywuje :D
-Zostaw link do swojego bloga! Chętnie wejdę.